Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ish-deputeti i PS sfidon hapur Ramën, deklaron zyrtarisht kandidaturën për kryeministër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vota e qytetarëve është ajo që përcakton kryeministrin e ri.

Ndocaj është në garë i barabartë me subjektet e tjera dhe me një avantazh, i pakonsumuar, i papërlyer ne asnjë skandal për korrupsion apo abuzim me detyrën”, shkruan Ndocaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img