Ish-deputeti i LSI dhe i vëllai i tij biznesmen mbushin sofrën për Bajram, ftojnë dhe Ramush Haradinajn (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:13 01-08-2020 Ish-deputeti i LSI dhe i vëllai i tij biznesmen mbushin sofrën për Bajram, ftojnë dhe Ramush Haradinajn (FOTO) Foto e shperndare nga ish-deputeti Çelaj

Ish-deputeti i LSI Flamur Çelaj publikon foton e mësipërme teksa feston me familjarët e tij dhe ish-kryeministrin e Kosovës Ramush Hradinaj festën e Kurban Bajramit.

“I nderuar të kem Ramushin dhe familjen e tij të mrekullueshme në tryezën e festës së Kurban Bajramit. Gëzuar dhe Mbarësi për gjithë Shqiptarët. Allahu Ju Bekoftë”, shkruan ish-deputeti vlonjat dhe ndan foton nga tryeza e shtruar për Bajram.

Në tavolinë është dhe vëllai i Flamurit me familjen e tij, biznesmeni i fuqishëm vlonjat Dritan Çelaj dhe ish-kryeministri Haradinaj me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.
116645399_1614741728694628_214183213234709200_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013829946517944
array(1) { ["section"]=> string(114) "ish-deputeti-i-lsi-dhe-i-vellai-i-tij-biznesmen-mbushin-sofren-per-bajram-ftojne-dhe-ramush-haradinajn-foto-215716" }