Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ish-deputeti habit publikun: 4 vajzave të mia u kam vënë emrat e dashnoreve, i kujtoj kur i thërras…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet si një ndër personazhet më pa komplekse në ekran për shkak të deklaratave të tij të drejtpërdrejta.

Së fundmi ai ishte i ftuar në emisionin e Adelina Ismailit, ku ka rrëfyer për disa të pathëna nga jeta e tij private.

Ndër të tjera, gazetari ka bërë një deklaratë që ka habitur publikun, teksa u shpreh se 4 vajzave të tij  u ka vënë emrat e dashnoreve, me qëllim që t’i kujtojë ato kur u thërret bijave në shtëpi. 

“Katër vajzave ua kam lënë emrin e dashnoreve që kur i thërras me mu kujtu dashnoret”, ka thënë Milaimi gjatë intervistës.

Milaim Zeka është babai i katër vajzave, ku dy vajza i ka nga martesa e parë dhe dy nga martesa me bashkëshorten Edën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img