Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ish burri bashkë me vëllain rrahin ish bashkëshorten në lokal, plagosin me thikë dhe një 33-vjeçar në Gjirokastër (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policiia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Gjirokastër, ku mbeti i plagosur një 33-vjeçar.

Policia njofton se janë shpallur në kërkim dy vëllezër F. S. dhe G. S.(vëllezër) pasi këta shtetas gjatë mbrëmjes së datës 25.09.2021, në një  bar-kafe në lagjen “18-Shtatori”, Gjirokastër kanë dhunuar fizilisht dhe psikologjikisht shtetasen O. S.(ish bashkëshortja e shtetasit F. S.). Gjithashtu për motive të dobëta kanë qëlluar me mjet mprehës dhe dorezë hekuri shtetasin S. G., 33 vjeç, banues në Gjirokastër.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër  shpallën në kërkim shtetasit F. S. dhe G. S.(vëllezër) pasi këta shtetas gjatë mbrëmjes së datës 25.09.2021, në një  bar-kafe në lagjen “18-Shtatori”, Gjirokastër kanë dhunuar fizilisht dhe psikologjikisht shtetasen O. S.(ish bashkëshortja e shtetasit F. S.). Gjithashtu për motive të dobëta kanë qëlluar me mjet mprehës dhe dorezë hekuri shtetasin S. G., 33 vjeç, banues në Gjirokastër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img