Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ish-bashkëshorti feston ditëlindjen, Rudina Dembacaj nuk harron ta urojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia e aktores, Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj është komentuar shumë nga portalet dhe njerëzit. Ata të dy kanë treguar se ruajnë raporte mjaft të mira dhe se kanë mbetur miq pas divorcit.

Sipas tyre ky është një shembull mjaft I mirë për vogëlushen e tyre, Viktorian.

albsig

Sot Aleksi feston ditëlindjen dhe mes urimeve të shumta që ai ka marrë nga të afërmit nuk ka munguar as urimi i Rudinës.

Përmes një fotoje të Aleksit me Viktorian, Rudina shkruan: Gëzuar ditëlindjen babo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img