Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ish banori i Big Brother: Luizi e ka kompleks që është nga Dukagjini

Shkruar nga Newsbomb
Ish banori i Big Brother: Luizi e ka kompleks që është nga

Valer Kolnikaj ka qenë i ftuar në emisionin "Se Luan Topi". Ish banori i Big Brother u shpreh i lumtur që edicionin e shkuar e fitoi Luizi.

Megjithatë ai kritikoi këngëtarin që në asnjë moment nuk e ka përmendur se është nga Dukagjini. I ftuar në panelin e emisionit në fjalë, Kolnikaj tha:

“Në fakt Luizi është nga Dukagjini por nuk e ka përmendur ndonjëherë, në veri të Dukagjinit. Do ishte gjë e bukur të thuhet nga ai.

Sepse unë jam shumë person që dua të përmendet, siç them jam malësor, që ka shumë artistë të tjerë apo personazhe që thonë jam nga Shkodra për t’u dukur më interesant apo nga një vend tjetër për ti dhënë vlerë vetes.

Por, mendoj që thjesht është absurditet i kohëve të vjetra. Mendoj që e ka si kompleks, gjë që nuk duhet ta ketë sepse është një krenari të jesh dhe nga Dukagjini”, tha ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese