Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ish-asistenti me deklaratë “bombë”: Kam kapur Smith duke kryer marrëdhënie me Dwayne

Shkruar nga Newsbomb
Ish-asistenti me deklaratë “bombë”: Kam kapur Smith duke

Will Smith është bërë sërish temë e lajmeve, këtë herë pas një thashethemi që “shpërtheu” si bombë në Hollywood.

Një ish-mik dhe asistent i aktorit, Brother Bilaal bëri një deklaratë të bujshme, teksa tha se ka parë Smith dhe aktroin Dwayne Martin duke kryer marrëdhënie seksuale.

“Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Dëayne dhe atëherë pashë Dwayne duke bërë seks me Will. Kishte një divan dhe ata ishin aty”, tha ai.

Pasi lajmet shpërthyen në rrjetet sociale, aktori Smith reagoi duke thënë se deklaratat e Bilaal janë të rrema dhe shpifje.

“Kjo histori është tërësisht e fabrikuar dhe pretendimi është kategorikisht i rremë”, ka thënë ai për TMZ.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese