Ish-anëtarja e Komitetit të Përgjithshëm kujton të shkuarën me Nanon: Kohë të vështira...

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 21-01-2018 Ish-anëtarja e Komitetit të Përgjithshëm kujton të shkuarën me Nanon: Kohë të vështira...

Ish-anëtarja e Komitetit të Përgjithshëm, Merita Ndreko ka kujtuar me nostalgji periudhën kur qeveriste Fatos Nano. Ndreko ka komentuar në një foto të publikuar nga ish-trupoka i Nanos.

“Kohë të vështura në kuptimin e plotë të fjalës, por PS ishte partia më demokratike dhe me anëtarë drejtues dhe mbështetës idealistë.Në skuta vegjetonin edhe interesaxhinj e hajdutë, karreristë dhe bandistë, por gjithsesi i vetëm nëpër skuta. Kur ata përfituan nga mirësia e të mirëve ne humbën. Po r shtetin e ngritëm mbi gërmadhat e lëna pas 97-ës”, shprehet ajo.

ndrekoooo.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Furtunë konfiskimesh në makina dhe dyqane nga AKU, transport mishi me furgon (VIDEO)
Udhëtonin në gjendje të dehur, arrestohen dy persona (EMRA) »
Article Logic
Execution time: 0.013071060180664
array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-anetarja-e-komitetit-te-pergjithshem-kujton-te-shkuaren-me-nanon-kohe-te-veshtira-107387" }