Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Isa Mustafa reagon pas humbjes së thellë të LDK-së: Respektojmë rezultatin, në ditët në vijim do të bëjmë një analizë të thellë të zgjedhjeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2baeed826b8111291cfa10d4b435313

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka reaguar pas humbjes së thellë që partia e tij pësoi në zgjedhjet e sotme parlamentare.

Në krahasim me zgjedhjet e fundit votat e LDK-së janë përgjysmuar, por sërish Mustafa është shprehur se kandidati për kryeministër Avdullah Hoti ka bërë një punë të shkëlqyer.

Ai shkruan se do ta respektojë rezultatin e zgjedhjeve, ndërsa shton se në ditët në vijim do të bëhet një analizë të thellë ër këtë rezultat.

Postimi i plotë:

Miq të nderuar

Në ditët  në vijim, do  të bëjmë një analizë të thellë të zgjedhjeve.

Zoti Hoti ka bërë një punë të shkëlqyeshme si Kryeministër por edhe gjatë fushatës.

Çfardo të jetë, LDK e  respekton rezultatin e zgjedhjeve.

Ne do të bëjmë ndryshimet e nevojshme dhe LDK do të punojë shumë që të rikthehet dhe ta sendërtojë vizionin e saj rugovian për vendin.

IM

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img