Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ironizon Kreshnik Spahiu: Në Dropull 20 persona kanë votuar 3 herë, por nuk kanë faj se mbajnë 3 kombësi, me Shqipërinë, me Greqinë dhe me LSI-në

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike dhe LSI kanë depozituar në KAS ankimimet për zgjedhjet e 25 prillit, ku mes të tjerash ka denoncime për tentativa për votim më shumë se 1 herë të disa personave.

Themeluesi i Aleancës Kuq e Zi ka ironizuar me votimet në zonën e Dropullit, pasi shprehet se në Dropull 20 persona kanë votuar 3 herë për shkak se kanë 3 kombësi, me Shqipërinë, me Greqinë dhe me LSI-në.

“Në Dropull 20 persona kanë votuar 3 herë:

S’kanë faj, sepse ata mbajnë 3 kombësi:

– Me Shqipërinë,

– Me Greqinë,

– Me LSI-në”, shkruan Spahiu.

Screenshot 7 17

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img