Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ironizon gazetari Qafoku: Berisha ka reaguar për avionin ukrainas, por jo për marrëveshjen PS-PD-LSI

spot_img

Lajme të ngjashëm

b23c1e1e89c772b0332042a28ea1a339

Gazetari Roland Qafoku ironizon reagimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për rrëzimin e avionit ukrainas nga Irani, në një kohë që ende nuk ka folur për marrëveshjen e djeshme mes PS-PD dhe LSI për Reformën Zgjedhore.

I ftuan në emisionin “Arena”, Qafoku ka shtuar se veç Berishës edhe presidenti Ilir Meta nuk ka reaguar ende.

“Dy personazhe nuk kanë folur akoma, shumë të rëndësishëm për këtë marrëveshje, zoti Berisha,  që ka qenë shumë aktiv në faqen e tij në facebook. Ai sot kishte nxjerrë videon e goditjes së avionit Ukrainas nga Irani dhe nuk ka folur për marrëveshjen për reformën zgjedhore PS-PD-LSI. Dhe zoti Meta. Ai nuk ka qenë në Shqipëri, ka qenë në Kosovë, por ai ka një maturi, por Berisha përgjigjet flakë për flakë, dhe ende nuk ka reaguar”, ka thënë ndër të tjera gazetari Qafoku.

Më shumë

spot_img