Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Ironizon Nard Ndoka: Rama del nudo dhe e votojnë, Ronelën jo, ajo na “fyeu” rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Nard Ndoka shkruan se kryeministri Edi Rama ka 9 vite që mashtron për hapjen e negociatave, ndërsa qytetarët mërziten për veshjen e Ronela Hajatit në Eurovision.

Ndoka me ironi shkruan se Rama del nudo dhe qytetarë e votojnë, ndërsa ndihen të fyer për veshjen e Ronelës.

“Rama po, Ronela jo!😉 Ka 9 vite që na mashtron Rama për hapjen e negociatave, ndërsa ne mërzitemi në mënyrë plebishtare, se nuk ishte veshur mirë Ronela në Eurovision.

Rama del nudo dhe e votojnë, shkon në takime ndërkombëtare me atlete e çitjane, i themi modern, e rendit Shqipërinë të fundit në rajon për ekonomi e liri të medias dhe në fund e durojmë.😡

Ronelën jo, ajo na “fyeu” rëndë!😉” shkuan Ndoka në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img