Ironia: Po të ishte gjallë Qemal Stafa, do vishte atletet dhe do largohej

Publikuar tek: foto-e-dites, më 21:57 05-05-2015 Ironia: Po të ishte gjallë Qemal Stafa, do vishte atletet dhe do largohej

Në rrjetet sociale po qarkullon së fundmi një foto e pllakatës që përkujton vendin ku u vra Qemal Stafa, ku duken disa pale atletesh vendosur afër. Komentuesit thonë se po të ishte gjallë Qemal Stafa do i vishte atletet e do ia mbathte nga Shqipëria. 5 maji është dita kur në vitin 1942 u vra në Tiranë Qemal Stafa, në nder të së cilitu vendos që në këtë datë të përkujtoheshin dëshmorët e atdheut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012791872024536
array(1) { ["section"]=> string(77) "ironia-po-te-ishte-gjalle-qemal-stafa-do-vishte-atletet-dhe-do-largohej-10452" }