Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ironia e Shkëlzen Berishës: Si mund të jenë gjirokastritët koprracë kur vetëm 1 person ka dhënë 14 vota

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike dhe LSI kanë depozituar në KAS ankimimet për zgjedhjet e 25 prillit, ku mes të tjerash ka denoncime për tentativa për votim më shumë se 1 herë të disa personave.

Shkëlzen Berisha, djali i sih-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar votimin e shumëfishtë nga një person në Gjirokastër, pasi thotë se “sim und të jenë gjirokastritët koprracë kur 1 person voton 14 herë”.

“Si mund te jene gjirokastritet koprrace kur vetem 1 person ka dhene 14 vota”, shkruan Shkëlzen Berisha.

Screenshot 9 21

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img