Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ironia e Shkëlzen Berishës pas videos: Ju lutem lini ca gram drogë mënjanë për të stërvitur qentë

spot_img

Lajme të ngjashëm

ad89fdf7c2a8e198906963c9a7d65dbf

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, ironizon pas publikimit të një videoje ku pretendohet se duket kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla duke pirë kokainë.

Në një postim në Facebook, Shkëlzen Berisha shkruan: “Ju lutem lini ca gramë droge mënjanë sa për të stërvitur qentë”.

Ai i referohet një lajmi të publikuar ditën e djeshme në media, se Ministria e Brendshme ka mungesë të drogës që të përdoret për të stërvitur qentë, në mënyrë që qentë më pas të gjurmojnë drogën përmes nuhatjes.

Lidhur me publikimin e videos, Lefter Alla ka reaguar duke e quajtur montazh dhe sulm nga Partia Demokratike.

Më shumë

spot_img