Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ironia e hidhur e Olti Currit për vdekjen e “Dukës së Bardhë”, përfshin Genën dhe Gjyste Vulajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e53e5b90dc1991cbb96dd22e0c9e7609

David Bowie i njohur ndryshe si “Duka i Bardhë” i rock-ut, siç newsbomb.al njoftoi në orët e para të mëngjesit, ka ndërruar jetë në moshën 69 vjeçare pas një lufte të mundimshme me kancerin.

Legjenda e rock-ut ka prekur anë e kënd botën me ikjen e tij. Robert Aliaj rrëfente pak më parë sesi nuk i mbajti dot lotët kur mori vesh për lajmin në prani të vajzës së tij.

Sakaq, edhe Olti Curri ka reaguar në mënyrën e tij. Përmes një ironie të hidhur për humbjen e madhe Olti shkruan: “Normal që do vdiste David Bowie, ja hëngren kokën Gena dhe Gjyste Vulaj”, duke ironizuar kështu nivelin e muzikës të të madhit me atë që lëvrojnë disa nga këngëtarët sot në tregun muzikor shqiptar.

LEXO EDHENdërron jetë legjenda e muzikës, Robert Aliaj në lot: Jam pa fjalë, mora lajmin kur po pija kafen me vajzën

ironia.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img