Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Ironia e Ema Andreas: Të kesh ëndërr me hy në Big Brother, nuk e di!!! Lumturia është sasi k***

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Ema Andrea ironizon të gjithë ata që duan të jenë pjesë e Big Brother, duke thënë se është e pabesueshme që të kesh ëndërr të futesh në një program të tillë.

“Te kesh enderr me hy ne Big Brother…nuk di dmth!
Te jesh i/ e lumtur se kur fle ne shtrat pranë dikujt qe  quhet Paralel dhe e sheh gjithe Shiperia..nuk e di dmth…!
Gezuar Shekullin ku lumturia eshte sasi K…!
Poete hidhuni vet ne zjarr se librat jane djege kaherë”, shkruan Ema Andrea.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img