Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Ironia e drejtorit të Veliajt: Njerëzit po protestojnë masivisht (SHIKONI FOTOT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24440e6be8c271bb3a2f6d2878b33869

Genci Kojdheli, drejtori i Bashkisë së Tiranës bën ironi me kundërshtarët e ndërtimit të parkut të lodrave.‘’Njerëzit po protestojnë masivisht’’, shkruan Kojdheli, duke hedhur disa foto, të cilat tregojnë parkun plot e përplot me fëmijë.

Sot është 1 qershor dhe siç premtoi, Veliaj inaguroi parkun e ri pa pagesë. Me shumë protesta u shoqërua ndërtimi i këtij parku, si nga shoqëria civile dhe Partia Demokratike, si dhe nga presidenti Nishani por në fund Veliaj ia arriti të presë shiritin.

 

kendi4.jpgkendi3.jpgkendi2.jpgkendi.jpgkendi10.jpgkendi9.jpgkendi8.jpgkendi7.jpgkendi6.jpgkendi5.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img