Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Ironia e deputetit të PS: Kam 27 vjet që shoh protesta, si kjo e Lulit kur shurdhon duke këndu…

spot_img

Lajme të ngjashëm

b105f2cef96ba6131143b5755032772a

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ironizon protestën e opozitës, duke thënë se një model i tillë nuk është parë asnjëherë në 27 vjet protesta.

“Kur shurdhon duke këndu Luli, aty ngjan se mori fund qeveria”, shkruan me ironi Ndreu.

Postimi në FB:

Kur mbaron protesta, dhe kur shurdhon duke këndu Luli, aty ju ngjan se mori fund qeveria! Kam parë 27 vjet protesta, por këtë modelin e Lul Bashës as se pashë e as se dëgjova kurrë!

Më shumë

spot_img