Ironia e Dash Shehit: Nëse humbim zgjedhjet do vrasim veten

Publikuar tek: aktualitet, më 13:18 30-10-2020 Ironia e Dash Shehit: Nëse humbim zgjedhjet do vrasim veten Kreu i LZHK Dash Shehi

Kreu i LZHK Dash Shehi shpesh bëhet objekt i mediave për batutat dhe ironitë me të cilat krahason e shpjegon aktualitetin politik në vend.

Në emisionin Hard Talk, Shehi ëhstë pyetur se çfarë do të bëjë nëse opozita humb zgjehdjet dhe kryeministri Rama merr mandatin e tretë. Përgjigja ishte epike. “Po asnjë gjë, do vrasim veten, ç’a  do bëjmë”, tha ai.

Si del rezultati në 25 prill?

Shehi: Do fitojmë ne.

-Po nëse humbisni çfarë do bëni?

Shehi: Po asnjë gjë, do vrasim veten, ç’a  do bëjmë.  Do vazhdojmë luftën sa të kem fuqi, sa të kem jetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KPK e konfirmoi në detyrë, Komisioneri Publik ankimon vendimin dhe kërkon shkarkimin e prokurores së Durrësit Enkeleda Osmani
Oganizatë kriminale dhe vrasje me paramendim, OFL-ja i çon formularët dy të dënuarve në Peshkopi dhe Korçë (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.012850046157837
array(1) { ["section"]=> string(65) "ironia-e-dash-shehit-nese-humbim-zgjedhjet-do-vrasim-veten-225779" }