Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Ironia e Andi Bejtjes: Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë, Rama ka vetëm një shpresë, të dalë me Çim Pekën në konferencë shtypi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ae828834c071c289aaf27ce57763fef

Dita e sotme, më shumë se sa një dite në karantinë, i ngjante një dite të zakonshme me lëvizje makinash, njerëz në punë e të tjerë në shtëtitje.

Ndërkaq, analisti Andi Bejtja ironizon, duke thënë se e vetmja shpresë për Ramën që t’i fusë njerëzit brenda tani është Çim Peka.

“Me kaq njerëz sa po shof sot në rrugë Rama ka vetëm një shpresë t’i fusë njerëzit brenda: të dalë në konferencë shtypi me Cim Peken “ai i nxjerr njerëzit jashtë ai i fut dhe njerëzit brenda”, shkruan Bejtja.

Kujtojmë se Rama ka ndaluar qarkullimin pas orës 18:00 por deri atëhere njerëzit vazhdojnë aktivitetin e tyre normal.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img