Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Ironia e analistit për Yuri Kim: Kjo foto fiks si ai romani i Markezit, si quhet se e harrova…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme nisi me ceremoni zyrtare shtetërore “Defender 21”, me forcat e SHBA dhe NATO-s që do të shfrytëzojnë territorin tonë për të kryer stërvitjen më të madhe në një vend kaq të vogël sa i joni.

Të pranishëm ishin Presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama, ministri Niko Peleshi, por edhe kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj.

Disa foto të ndryshme kanë marrë nota humori në rrjete sociale, si kjo e ambasadores amerikane Yuri Kim me kryebashkiakun Veliaj.

Analisti Andi Bushati e ka publikuar foton në rrjete sociale teksa ironizon me titullin e një romani shumë të famshëm të Gabriel Garzia Markez, “Dashuri në Kohërat e Kolerës”.

“Do i shkonte titulli i atij romanit te Markezit. Si eshte fiks se e kam harruar”, shkruan Bushati krahas fotos.

182117825 10224132828217488 2176076671337884376 n

spot_img

Më shumë

spot_img