Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Irma Libohova shpjegon pse nuk do blinte kurrë një veshje të shtrenjtë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3919a0e28d7e493aa0c3eb563aa2757a

Këngëtarja e njohur Irma Libohova ka deklaruar se kurrë nuk do të blinte një veshje të shtrenjtë, e cila mund të kushtojë 500 euro, pasi preferon t’i ndryshojë gjithmonë veshjet dhe nuk e sheh aspak të nevojshme që t’i blej veshjet me një çmim të lartë.

Në një intervistë për emisionin ‘Jo Vetëm Modë’, në Tv Klan, ajo u shpreh se për të është e rëndësishme të jenë brenda një cilësie të mirë, si materiali ashtu edhe stili i qepjes.

Pjesë nga intervista:

Orinda Huta: Për veshjen harxhon shumë?

Irma Libohova: 500 euro, nuk lajthis o Orinda. Të them të drejtën!

Orinda Huta: Nuk shkon asnjëherë tek këto çmime?

Irma Libohova: Tek të shtrenjtat jo!

Orinda Huta: Po pse? Ti i ke të gjitha mundësitë?

Irma Libohova: Po i kam. Nuk është se nuk e duam, të gjithë e duam luksin. Por kur unë kërkoj kaq shpesh që t’i ndërroj veshjet, domethënë pse duhet t’i blej kaq të shtrenja, ka plot gjëra. Pastaj kemi dhe stilistët, që na stilojnë, kemi dhe rrobaqepësit, atelie të ndryshme që na i realizojnë. Është e rëndësishme, por për mua ka më shumë rëndësi të jetë një gjë kualitative, të jetë brenda të pranueshmes, të cilësisë së materialit dhe stilit të qepjes.

Screenshot_7.pngScreenshot_8.png

Screenshot_9_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img