Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Irkenc Hyka jep lajmin “e ëmbël” përmes fotos së fundit në Instagram

Lajme të ngjashëm

Irkenc Hyka do të bëhet baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në rrjete sociale.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me partneren e tij, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Në këtë ditëlindje nuk mund t’i lutesha Zotit më shumë se ju të dy”, ka shkruar Irkenc Hyka. Në këtë foto  ai ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit. Theksojmë se këngëtari është treguar tejet i rezervuar në lidhje me jetën e tij personale dhe mesa  duket paska pritur momentin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka)


Më shumë