Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Irini Qirjako shpërthen në lot pas ndarjes nga jeta të gazetares Zenepe Luka: Nuk e besoj dot ikjen tënde! Si ty e shtrenjta jonë s’ka të dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4348b1815e89d8ed266ac1c5d78a3514

Sot ndërroi jetë nga Covid-19 pas 5 ditësh e shtruar në spitalin Infektiv, gazetarja e njohur Zenepe Luka.

Shkrimtarja dhe aktivistja e shquar për të drejtat e grave dhe çështjet kombëtare la pas shumë dhimbje jo vetëm te familja e saj, por edhe tek miqtë dhe të afërmit.

Një prej mikeshave të saj më të mira, këngëtarja e mirënjohur Irini Qirjako ka shpërthyer në lot dhe me shumë trishtim ka guxuar të shkruaj disa rreshta për këtë dhimbje të madhe.

Asaj i duket e pabesueshme kjo ikje, teksa e konsideron miken e saj si unike dhe të pazëvendësueshme.

Screenshot_18.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img