Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Irina Shayk pozon topless pas pemës së thatë, modelja shijon pushimet në një plazh “të shkretë” (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Irina Shayk është duke shijuar pushimet bashkë më të dashurin e saj, Kanye West.

Modelja 35-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta nga plazhi, ku shfaqet me bikini të bardha dhe çizme. 

Bukuroshja brune shihet duke pozuar topless, ndërsa mbështet pas një peme të thatë në një  plazh të pashkelur nga këmba e njeriut.

Kujtojmë se prej disa muajsh reperi i famshëm dhe supermodelja ruse kanë nisur një romancë me njëri-tjetrin, pak kohë pasi Kanye zyrtarizoi lajmin e divorcit nga gruaja e tij, Kim Kardashian.

Më shumë

spot_img
spot_img