Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Irani: Kim Kardashian është agjente sekrete, ka për qëllim të degjenerojë rininë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kim Kardashian mund të akuzohet se është e famshme për asgjë, por asnjëherë nuk ka ndodhur që të akuzohet se është agjente sekrete. Të paktën deri dje.

Zyrtarë iranianë janë duke monitoruar Instagramin e modeles pasy dyshimeve për popullaritetin e madh. Sipas “Iranian Revolutionary Guards Corp” – organizata përgjegjëse për ruajtjen e sistemit islamik në Iran si dhe influencën e korrupsionin e huaj – Kim Kardashian bashkëpunon me rrjetin social.

Sipas tyre, koleksioni i madh i selfie-ve dhe fotove me bikini bëhet me qëllim për të korruptuar kulturën iraniane duke targetuar rininë dhe femrat.

Pasi u informuar për lajmin, “People” e pyeti Kim Kardashian gjatë mbërritjes në Aeroportin e Kanës por ajo u përgjigj e habitur: “Si? E për kë?”, duke shtuar se “Sapo mbërrita këtu dhe nuk kam dëgjuar gjë për këtë lajm. Faleminderit që më informuat”.

Më shumë
spot_img
spot_img