Hapësire reklamuese

Aktualitet

INUK, sot prishjet te restorant “Durrësi”. Te Medreseja, qytetarët i heqin vetë

Shkruar nga Newsbomb

Nga prishjet qe po bejne vete qytetaret te Medreseja

Por në të njëjtën kohë, që në mëngjes, qytetarët kanë filluar punën në zonën te Medreseja, për të liruar hapësirat publike që i kanë zënë me tenda dhe konstuksione metalike. INUK ka gjetur rastin ti falenderojë qytetarët që kanë kontribuar në këtë process dhe që e kanë kuptuar reformën e lirimit të hapësirave publike.

Aksioni i INUK vazhdon edhe në qytetin e Lushnjes për prishjen e godinave pa leje të cilat nuk mund të bëhen pjesë e legalizimeve, kur ato janë biznese dhe kanë zënë hapësirat publike. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese