Hapësire reklamuese

Aktualitet

INUK dhe Bashkia e Tiranës denoncojnë njëra-tjetrën

Shkruar nga Newsbomb
Bashkia ka pohuar se ka dorëzuar kallëzime për shumë zyrtarë të lartë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese