Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

INUK dhe Bashkia e Tiranës denoncojnë njëra-tjetrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkia ka pohuar se ka dorëzuar kallëzime për shumë zyrtarë të lartë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img