Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
8.8kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
E martë, 28 Mars, 2023

INTERVISTA/ A do kandidojë për KRYETARE të PD? GRIDA DUMA rrëfen çfarë i tha Lulzim Bashës pasi dha dorëheqjen nga posti

Lajme të ngjashëm

Grida Duma rrëfen për herë të parë se çfarë i tha Lulzim Bashës në kafen e Parlamentit pasi dha dorëheqjen nga posti.

Grida Duma nuk është më nënkryetare e PD. U dorëhoq nga ky post dhe i ka dalë kundër kryetarit Lulzim Basha, por edhe ish-liderit historik, Sali Berisha.

Në numrin e ri të revistës NEWSBOMB.al do të gjeni intervistën e deputetes demokrate.

A do të kandidojë për postin e Kryetares së PD? Cilat kanë qenë mesazhet me Sali Berishën? Duma thotë se Basha do të pezullohet nga grupi parlamentar i PD nëse nuk tërhiqet. Një rrëfim ndryshe për jetën personale, djalin adoleshent dhe mikun e saj të ngushtë…

Të gjitha këto do ti gjeni në numrin e ri të revistës NEWSBOMB.AL, që është në treg që nga dita e sotme në 20 Mars 2022.

Më shumë