Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Interi dëshiron mesfushorin Candreva, Lacio i kërkon sulmuesin shqiptar, Rey Manaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj mund të bashkohet me Etrit Berishën në skuadrën e Lacio-së. Ai mund të përfshihet në marrëveshjen për transferimin e mesfushorit Antonio Candreva nga Lacio tek Interi.

Skuadra e Interit kërkon nga Lacio mesfushorin Candreva në sezonin e verës që vjen, ndërkohë që “bardhekaltërit” përveç 30 milion euro për shitjen e tij, kërkojnë nga Interi edhe sulmuesin shqiptar, Rey Manaj.

Sipas mediave italiane, sulmuesi shqiptar shihet si një talent shmë premtues për të ardhmen në kampionatin Italian dhe Igli Tare mundohet me çdo kusht për të afruar në skuadrën e tij Manajin. Nëse Manaj do të transferohet tëk Lacio do të bashkohet me portjerin e Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img