Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

“Interesi i një njeriu s’mund të mbizotërojë mbi atë të demokratëve”, Basha: PD është e vetmja shpresë për një të ardhme më të mirë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar pak më parë në Tëitter, një pjesë nga intervista e dhënë mbrëmjen e djeshme në ABC News, ku foli për zhvillimet e fundit brenda kësaj force politike.

Kryedemokrati shkruan se Partia Demokratike është e vetmja shpresë për një të ardhme më të mirë për popullin shqiptar. Sipas ti interesi i një njeriu nuk mund të mbizotërojë mbi interesat e demokratëve.

“Interesi i një njeriu nuk mund të mbizotërojë mbi interesat e demokratëve dhe shqiptarëve që kërkojnë ndryshim. @pdshqiperi është e vetmja shpresë për një të ardhme më të mirë përShqipërinë #NjëPartiNjëKuvend #18Dhjetor”, shkruan Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img