Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Instagrami i tij u bë “mollë sherri”, paralajmëron Luizi: Sa të dal nga këtu…

Shkruar nga Newsbomb
Instagrami i tij u bë “mollë sherri”, paralajmëron

Llogaria e banorit të shtëpisë së Big Brother në Instagram, Luiz Ejllit, ka qenë mjaft e diskutuar në rrjet. “Lufta” e bërë nga miqtë, familjarët dhe vetë produksioni për zotërimin e llogarisë së këngëtarit ka zënë titujt e mediave online për ditë me radhë.

Së fundmi, ka qenë Luizi i cili në një bisedë me Jorin në ambientet e jashtme të shtëpisë ka treguar që sa të dal do i kërkoj shoqes të tij Instagramin.

Ai ka hamendësuar që shoqja edhe mund të dojë të mos ia jap dhe do detyrohet të hap një tjetër.

“Do shkoj dhe do e takoj atë shqoqen që i kam thënë më hap instagramin Do i them ta marr. Nëse e ka hapur e dua. Ajo mund te thotë edhe nuk dua të ta jap dhe do me duhet të hap një tjetër”, tha Luizi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese