Instagram sjell risi të reja këtë verë

Publikuar tek: bota, më 20:03 26-06-2017 Instagram sjell risi të reja këtë verë

Instagram ka sjellë disa “stickers” të ri për këtë verë, kështu që ju mund t’i përdorni gjatë ditëve me diell.

Përdoruesit e Instagramit tani do të jenë në gjendje të përdorin një apo disa “stickers” mbi fotografinë e realizuar.

Ditë më parë Instagrami ka publikuar edhe një veçori përmes së cilës përdoruesit do të mund të shpërndajnë përsëritjen e videove live në Instagram Stories për 24 orë.

8L5veh4jH6k5rGEV.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër sulm në Britaninë e Madhe, makina hyn përmes turmës së besimtarëve dhe plagos 6 persona
Merret vendimi, Salvador Dali do të zhvarroset »
Article Logic
Execution time: 0.010341167449951
array(1) { ["section"]=> string(44) "instagram-sjell-risi-te-reja-kete-vere-84055" }