Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

“Injorant, i trashë dhe i paaftë”, habit Aulona Musta me ato që thotë hapur për këngëtarin shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

2c07207aefd020ecb12b9e61ced1cc61

Të pazakonta deklarata kaq të drejtpërdrejta nga ana e gazetarëve për pershonazhet publikë shqiptarë që shpesh duhet t’i intervistojnë.

Është Aulona Musta, gazetarja e “Thumb” ajo që ka habitur këtë herë në emsionin “Tek Unë me Arjola Shehun” me ato që ka thënë për këngëtarin shqiptar Blero.

Kur  Arjola e pyet se cilin do të konsideronte ajo si një personazh antipatik, Aulona thotë hapur në InTv “Antipatik është fjalë e vogël. Më tepër sesa thjesht antipatik unë do të thoja që është një injorant, i trashë dhe i paaftë, Blero!” . Ndiqni videon në minutën e 20-të.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img