Injekton botoks në fytyrë, gruaja shpërfytyrohet dhe humb shikimin në njërin sy

Publikuar tek: bota, më 15:18 19-01-2017 Injekton botoks në fytyrë, gruaja shpërfytyrohet dhe humb shikimin në njërin sy

Një grua ka mbetur e shpërfytyruar dhe e verbër në njërin sy si pasojë e ndërhyrjeve të shumta estetike në fytyrë.

Gruaja me emrin Carol Bryan nga Florida, kishte injektuar aq shumë botoks në fytyrën e saj edhe në vende ku nuk duhet saqë për të parë i duhej që të mbante sytë me dorë.

Po ashtu edhe operacionet korrektuese që ka bërë i kanë përkeqësuar gjërat dhe e kanë sjellë atë në një pikë ku ka dashur të kryejë vetëvrasje.

Tani ajo po e ‘shfrytëzon’ fytyrën e saj për të vetëdijesuar të tjerët për efektet e dëmshme të procedurave korrektuese.

Ajo po ashtu nuk del më në publik pa e mbuluar fytyrën e saj apo pa syze.

Carol thotë se kishte filluar të praktikonte mbushjen me botox kur ishte 30-të vjeç, dhe kjo i ishte dukur mahnitëse sepse i kishte hequr disa vite nga fytyra. Por, ajo kishte vazhduar që të bënte ndërhyrje të tilla dhe kjo është pamja që ajo ka sot.

botox.jpgbotox2.jpgbotox3.jpgbotox4.jpgbotox5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarri shkrumbon pallatin shumëkatësh, 75 të vdekur (Video)
Këngëtarja e hitit të famshëm “La Lambada” gjendet e karbonizuar brenda në makinë »
Article Logic
Execution time: 0.011389017105103
array(1) { ["section"]=> string(84) "injekton-botoks-ne-fytyre-gruaja-shperfytyrohet-dhe-humb-shikimin-ne-njerin-sy-66027" }