Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Injektoi shiringën me helm në trup, i riu nga Vlora në gjendje kritike për jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri nga vlora ka injektuar shiringën me helm në trup duke rrezikuar jetën e tij.

Policia bën me dije se ditën e djeshme rreth orës 23:50 në Spitalin rajonal Vlorë, është dërguar me ambulancë shtetasi I.S,vjeç 30, banues në fshatin Zvërnec, i cili ka injektuar me shiringë në trup lëndë helmuese dhe ndodhet në spital, në gjendje të rëndë. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img