Infermierja po i bënte testin e Covid-19, burri e qëllon papritur me shuplakë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:09 01-12-2020 Infermierja po i bënte testin e Covid-19, burri e qëllon papritur me shuplakë (VIDEO) Moment nga goditja me shuplakë

Kamerat e sigurisë në spitalin e qytetit kinez Dilin kanë kapur momentin, kur një burrë ka goditur me shuplakë një infermiere, pa ndonjë arsye madhore. 

Pas ngjarjes ai ka përfunduar në burg, ndërkohë që duhet të paguajë edhe një gjobë prej 38 eurosh.

Pas ngjarjes ai ka deklaruar në polici se kishte ndjerë një lloj therje në fyt gjatë marrjes së mostrës dhe nga nervozizmi e goditi me gjithë forcë infermieren e cila u tremb dhe iku menjëherë. Në njoftimin e  policisë thuhej se burri është penduar për këtë veprim. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kreu i Institutit të Shëndetësisë italiane nuk jep lajme të mira: Pandemia nuk është si fatkeqësitë natyrore, ja deri kur do të zgjasë COVID-i
Rritet numri i viktimave nga Covid-19 në Itali, në 24 orë raportohen 19,350 të infektuar »
Article Logic
Execution time: 0.013347148895264
array(1) { ["section"]=> string(89) "infermierja-po-i-bente-testin-e-covid-19-burri-e-qellon-papritur-me-shuplake-video-229799" }