Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Infermieri i QSUT del pozitiv me Covid-19 pas injeksionit: I kam nga vaksina të tëra (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

17fa37c072c8efacd00635f5452b8add

Një infermier i QSUT në Tiranë, i quajtur Bledar Bregasi, pretendon se është infektuar me Covid-19 sapo ka bërë vaksinën.

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë publikon rezultatin e testit të infermierit, i cili është pozitiv, dhe një koment të bërë në rrjetet sociale nga Bledar Bregasi. Infermieri shkruan “I kam nga vaksina të tëra”, duke hedhur dyshime për injeksionin.

Por ky nuk është rasti i vetëm në Shqipëri, pasi dhe mjekë të tjerë të cilët kanë marrë dozën e parë të vaksinës janë konfirmuar pozitiv me virus, sepse duhen të paktën 3 javë nga vaksina e dytë që trupi të prodhojë anti-trupat e nevojshëm.

156698364_1057807261398148_8983169989287972144_n.jpg

156702188_1057807294731478_7093771282816238453_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img