Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet për herë të dytë me Covid-19 gazetari i njohur: E mora nga nëna ime, ajo është e vaksinuar

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur Erjon Skendaj është riinfektuar sërish me koronavirus.

Gazetari teksa ka treguar se është infektuar për herë të dytë, ka treguar se virusin e ka marrë nga nëna e tij, e cila është e vaksinuar.

Ai ka treguar që edhe pse nëna e tij ka qenë e vaksinuar me dy doza të vaksinës Coronavax është infektuar, teksa ka treguar se e ka kaluar në një formë të moderuar.

“Unë e përjetova dhe vetë, i kam shërbyer nënës që ishte e vaksinuar me dy doza të vaksinës Coronavax, e ka kaluar në shtëpi me gjipera, me trajtim venoz. Nuk pati rëndim të saturimeve, jo vetëm ne po një numër shumë i madh i personave të vaksinuar janë infektuar në masë. Kanë patur prekje në mushkëri po nuk kanë pasur komplikacione të rënda deri në përdorimin e oksigjenit. Vetë kam marrë dhe unë infeksionin nga nëna ime por e mora shumë me vonesë.

Unë jam prekur 2 herë nga Covid, forma e dytë është më e lehtë, nuk arrita asnjëherë që të përdorja antibiotik. Konsiderohej si formë e moderuar. Momenti i dytë është para dy ditësh, forma që unë po manifestoj është e lehtë,” tha gazetari për “neës24”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img