Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Infektohet me koronavirus shefi i Komisariatit dhe bashkëshortja e tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

619bf48f2f219f0abe411925aec391ac

Infektohet me koronavirus shefi i Komisariatit të Kavajës dhe bashkëshortja e tij.

Ata kanë rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 disa ditë më parë, ndërsa nuk dihet se ku kanë rënë në kontakt me virusin.

Po gjatë ditës së sotme është konfirmuar i infektuar me koronavirus edhe ish-deputeti socialist i Vlorës, Fatmir Toçi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img