Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet me koronavirus punonjësia e fasonerisë në Berat dhe 4 pensionistë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

48f797e6edc94f6bb49a7085b63d4f96

Një punonjëse fasoneria ka rezultuar pozitive me koronavirus në qytetin e Beratit.

Pasi ka rezultuar pozitive punonjësja, si masë paraprake Drejtoria e Higjenës në Berat ka dizinfektuar ambientet dhe ka mbyllur repartin ku punonte personi në fjalë.

Bëhet me dije se ka rezultuar pozitive me koronavirus një grua 44-vjeçare.

Sakaq, kanë rezultuar pozitivë edhe 4 pensionistë, 3 në Berat dhe një në Kuçovë.

Kujtojmë që deri më tani në vendin tonë 319 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve ka shkuar në 10406.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img