Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet me koronavirus mjeku neurolog Drini Dobi, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2b41c70c74ac1a4f034d3bc6e155a217

Mjeku Drini Dobi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas informacioneve për mediat, ai po trajtohet në spital.

Dobi është neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Mësohet se ai është prekur nga koronavirusi disa ditë më parë dhe gjendja e tij paraqitet stabël.

Mjekët janë më të rrezikuarit nga koronavirusi për shkak të profesionit dhe fatkeqësisht disa prej tyre kanë humbur edhe jetën në betejë më sëmundjen vdekjeprurëse.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img