Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Infektohet me koronavirus ish-deputeti i PS-së në Vlorë, Fatmir Toçi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i PS-së në Vlorë, Fatmir Toçi është konfirmuar i prekur me Covid-19. Lajmin e bën me dije vetë ai përmes facebook.

fati.JPG

Mësohet se ish-deputeti Toçi ndodhet i shtruar në spital, në gjendje të stabilizuar. Toçi është edhe presidenti i shtëpisë botuese TOENA si dhe kreu i Lidhjes së Botuesve Shqiptarë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img