Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Infektohet me koronavirus guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24294a41cd7754f53b921fc75e9c3812

Preket nga koronavirusi guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko.

Ndonëse nuk dihet se ku ka rënë në kontakt me virusin, mësohet se Sejko është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Ai është vetë-izoluar dhe po trajtohet në banesën e tij.

Ditën e sotme u konfirmua me Covid-19 edhe ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img