Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet me Covid mjekja në Berat, prej 5 ditësh e sëmurë dhe me shenja dalluese

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e828f7898d46107aaeb983ca4c841a6a

Ditën e djeshme janë raportuar 2 raste të reja me Covid në Berat.

Një prej të infektuarave është një mjeke e spitalit të Beratit.

Mjekja e spitalit të Beratit, mësohet se është pjesë në repartin e Alergologjisë.

Sipas kolegëve mjekja kishte 5 ditë e sëmurë dhe me shenja dalluese të Covid.

Pasi ajo doli pozitive, u janë marrë tamponët kolegëve dhe familjarëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img