Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet me Covid mësuesja dhe sanitarja e shkollës 9-vjeçare në Fier, nxënësve u futet frika

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3f642e36add43913f2a082751dc91245

Një mësuese dhe një sanitare e një shkolle 9-vjeçare në Fier ka rezultuar pozitive me Covid.

Pasi kanë kryer testin, pozitive ka rezultuar mësuesjs dhe sanitarja e shkollës 9-vjeçare “Naim Frashëri”.

2 të infektuarat janë vetëkarantinuar dhe duke qenë se shkolla ende nuk ka filluar rreziku që ato ta kenë transmetuar në shkollë nuk ekziston, megjithatë kjo situata u ka futur frikën disi nxënësve.

Kujtojmë se shkolla në të gjithë vendin fillon zyrtarisht të hënën e ardhshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img