Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Infektohet me Covid, Kryetari shqiptar i Komunës së Strugës

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2a79e79c80d62d53c9eedd22f50da1b0

Kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Bëhet me dije se për shkak të simptomave që ka shfaqur ai është shtruar në Klinikën Infektive në Shkup.

Nga Komuna e Strugës bëhet me dije se ai ka shkuar vetë në spiatal, ku është testuar dhe ka rezultur pozitiv dhe më pas është shtruar në spital.

Që nga fillimi i pandemisë në qytetin e Strugës janë konfrimuar pozitivë me Covid 547 persona, ndërsa 142 raste janë ende aktive.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img