Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Infektohet me Covid-19 Prefektja e Beratit, Valbona Zylyftari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

47daa6f536aad05ec67b5030f5e780a8

Është infektuar me koronavirus prefektja e Beratit Valbona Zylyftari.

Ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 20 raste në qytetin e gurtë, mes tyre dhe prefektja Zylyftari.

Në këto 20 raste janë dhe: 1 sanitare materniteti dhe 1 punonjëse në zyrën e Arsimit, 1 mësues, 1 nxënës dhe 1 polic bashkie.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img