Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Infektohet me Covid-19 moderatorja e njohur, Jonida Shehu tregon simptomat e para të virusit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8573d69eae3de5f33b5ddfd18af1d83e

Moderatorja e njohur, Jonida Shehu ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Shehu shkruan se infektimi nisi si një dhimbje në shpatulla dhe në shpinë dhe pastaj kaloi në dhimbje koke dhe pak temteraturë.

Për dy javët e ardhshme ajo nuk do të jetë e pranishme në televizion, pasi ka nisur karantinën dy javore.

Postimi i plotë:

Sot rezultova Pozitiv per Sars Cov 2.

Nisi si nje dhimbje shpatullash dhe shpine,sot kaloi si dhimbje koke dhe pak temperature.

Nuk do te jem ne ekran,as ne televizion ditet ne vazhdim.

Po nis edhe une karantinen 2 javore,me uroni fat ?.

Love you all.

Shihemi shpejt.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img